26/03/2020 09:10  Eriolukord jätkub.
Teadmiseks Tudu kooli õpilasteleja lapsevanematele.

EV Valitsuse otsuse kohaselt ei toimu õppetööd koolimajades kuni 01.05.2020. Tudu Kool jätkab distantsõpet juba väljakujunenud vormis.

VÄIKE MEELESPEA ERIOLUKORRAS ELAMISEKS JA  TÖÖTAMISEKS (NB! õppimine on tähtis töö):

1. Väldi kogunemisi, püsi kodus.         Nii hoiad iseennast ja ka kõiki teisi Eestima inimesi ja saame kiiremini jälle tavalise koolielu juurde naasta.
2. Pese hoolega käsi!
3. Ära katsu oma nägu!
4. Tööta õppematerjalidega igal koolipäeval, tekita endale kindel päevaplaan.
5. Ära jäta midagi tegemata, sest muidu koguneb tegemata töödest liiga suur võlg, mida on raske tasa teha, kui koolimajas taas kord kokku saame.
6. Kasuta alati võimalust tekkinud küsimusi õpetajatele esitada. Nad ootavad väga, et saaksid sind aidata.
( See on normaalne, et sa vahel ei oska või ei mõista. Tuleb küsida, kui ei tea!)
7. Leia võimalusi kehaliselt aktiivne olla. Tantsi, karga, painuta ja venita.
8. Kui õpetajate poolt jagatud ülesandeid saab sinu arvates liiga palju, anna kohe märku. Kui ise ei julge (tegelikult oled ju julge noor inimeneyes), las ema või isa teavitab sellest õpetajat. Meil on seda kindlasti vaja teada, et asju parandada.
9. Kui tunned, et tahad lihtsalt juttu puhuda, ka selleks oleme valmis.

Ole arukas ja rahulik ja hästi terve!
Sinu õpetajad

Lisa kommentaar:
Autor:
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*

Salvesta kommentaar